Toplantı sonuçları

Antalya Tabip Odası 28.05.2014 tarihinde yapılan Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantı sonuçlarını açıkladı.

Değerli Meslektaşımız

2014 yılı Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantılarından ilkini 28.05.2014 Çarşamba günü gerçekleştirdik. Gerek 3 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Antalya Tabip Odası Genel Kurulu'nda aldığımız karar ve gerekse "Birlikte Üretelim, Birlikte Yönetelim” anlayışımız gereği her ay düzenli olarak bütün meslektaşlarımızın katılımına açık Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantılarını bundan sonrada periyodik olarak yapmaya devam edeceğiz.

Göreve geldiğimizden beri hızla her alandan hekim arkadaşlarımızla toplantılar yapıyor, sorunları ve çözüm önerilerimizi ortaklaştırmaya çalışıyor, bu süreci tüm meslektaşlarımızla hep birlikte yürütmeye çalışıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantısında

Son bir aylık Antalya Tabip Odası çalışmaları hakkında yapılan bilgilendirme ve değerlendirmenin ardından önümüzdeki dönemde yürütülmesi gereken çalışmalar hakkında tartışmayı hep birlikte yürüttük.

Meslek Onurumuz, Özlük Haklarımız, İş Güvencemiz ve Sağlık Hakkı için Tabip Odası çalışmalarının temelini oluşturan başta Hekim Meclisi ve Komisyonlar olmak üzere çalışma gruplarının/komisyonların acilen kurularak çalışmalarına başlamasına hep birlikte karar verdik.

Öncelikle aşağıdaki komisyonlar başta olmak üzere sizleri çalışmalara katılmaya bu süreci hep birlikte yürütmeye ve Antalya Tabip Odası'nı birlikte yönetmeye davet ediyoruz. Çalışmalara katkı sunacak arkadaşlarımızın Yönetim Kurulu Üyelerimize yada tabip odamız sekreteryasına isimlerini bildirmelerini bekliyoruz.

 

Saygılarımızla

Antalya Tabip Odası

Yönetim Kurulu

 

1.Özel Hekimlik Komisyonu

2.Kültür, Sanat, Basın-Yayın ve Halkla ilişkiler Komisyonu

3.Acil Sağlık Hizmetleri Komisyonu

4.Birinci Basamak Hekimliği Komisyonu( Aile hekimleri ve TSM hekimleri)

5.İşyeri Hekimliği Komisyonu

6.Sağlık Politikaları ve Sağlık Hukuku Komisyonu

7.Asistan Hekimler Komisyonu

8. Tıp Öğrencileri Kolu

9.Kadın Hekimlik Komisyonu

10.Emekli Hekimler Komisyonu

11.Eğitim Komisyonu

 


Yazdır   e-Posta